Голмайстори, Югоизточна В група – сезон 2015/2016

Голмайстори след XXXIV кръг

30 гола – Трайо Грозев (Несебър)

23 гола – Александър Стойчев (Асеновец)

20 гола – Мариян Чернаев (Ураган)

19 гола – Благовест Зайцев (Гигант), Сашо Лачев (Раковски)

18 гола – Свилен Щерев (Гигант), Юли Шекеров (Ураган)

17 гола – Анастас Попов (Свиленград), Цветомир Матев (Димитровград)

15 гола – Петър Колев (Карнобат), Емил Рачев (Розова долина)

14 гола –  Любомир Александров (Свиленград), Николай Вълев (Ураган)

13 гола – Николай Стоичков (Розова долина), Цветан Павлов (Левски), Иван Гендов (Раковски), Георги Куртев (Евроколеж)

12 голаВенцислав Гюзелев (Марица)

11 гола – Хюсеин Филипов (Загорец), Недялко Хубенов (Димитровград)

10 гола – Димитър Юруков (Гигант, Марица), Денислав Атанасов (Загорец), Иван Ангелов (Свиленград), Георги Стефанов (Спартак, Марица)

9 гола – Янко Енчев (Миньор), Антон Колев (Димитровград)

8 гола – Пламен Иванов (Миньор), Васил Стефанов (Левски, Борислав), Стамен Ангелов (Несебър), Георги Бинев (Черноморец), Николай Павлов (Евроколеж), Григор Георгиев (Розова долина), Александър Андонов (Ураган), Станимир Димитров (Ураган), Георги Жеков (Черноморец)

7 гола – Борис Малев (Евроколеж), Кирчо Крумов (Свиленград), Яни Николов (Карнобат), Пламен Колев (Розова долина), Петър Челебиев (Евроколеж), Николай Костов (Несебър), Борислав Никифоров (Марица, Гигант), Андрей Атанасов (Спартак), Серафим Михайлов (Евроколеж), Християн Христев (Борислав, Марица)

6 гола – Борислав Хаджиев (Асеновец), Нуретин Пюскюлю (Несебър), Георги Димитров (Загорец), Георги Йорданов (Загорец, Миньор), Кристиян Петров (Розова долина), Стоян Митев (Сливен), Стойко Колев (Карнобат)

5 гола – Атанас Танев (Ураган), Любомир Цеков (Марица), Божидар Кацаров (Загорец), Жеко Йорданов (Димитровград), Владислав Ямуков (Загорец), Георги Христов (Ураган), Димитър Петров (Карнобат), Пламен Димитров (Карнобат), Борислав Караматев (Асеновец), Даниел Добриков (Свиленград), Костадин Желев (Свиленград), Ивайло Петров (Загорец, Несебър), Илия Длагонски (Борислав), Сезгин Четин (Евроколеж), Атанас Апостолов (Розова долина), Тодор Тимонов (Асеновец)

4 гола – Иван Чергев (Розова долина), Иван Караганчев (Левски), Шабан Османов (Асеновец), Ангел Костов (Розова долина), Иван Цанков (Розова долина), Николай Георгиев (Розова долина), Цветомир Цонков (Несебър), Симеон Баев (Несебър), Добрин Орловски (Гигант), Иван Дянков (Загорец), Живко Димов (Несебър), Христо Стефанов (Свиленград), Боян Пенев (Левски), Стоян Маринов (Левски), Георги Дойчинов (Несебър)

3 гола – Мирослав Караилиев (Евроколеж), Ивелин Янев (Карнобат), Илхан Ибрамчик (Евроколеж), Михаил Пърчев (Спартак), Кольо Чахов (Загорец), Теодор Нейков (Борислав), Николай Дамянов (Черноморец), Джунейт Узунов (Асеновец), Йордан Жаров (Борислав), Николай Киров (Димитровград), Иван Караманов (Гигант), Кристиян Митев (Димитровград), Иван Жечев (Ураган, Загорец), Лъчезар Ангелов (Несебър), Николай Николов (Евроколеж), Борис Бисеров (Спартак), Галин Димов (Несебър), Веселин Тахчиев (Левски), Станимир Ковачев (Евроколеж),  Георги Христов (Димитровград), Владислав Калайджиев (Розова долина), Димитър Коларов (Несебър), Георги Бъчваров (Евроколеж), Петьо Димитров (Марица), Филип Сантов (Димитровград, Свиленград), Мартин Гунев (Левски-Карлово), Езекиел Тевия (Черноморец), Динко Дерменджиев (Ураган), Милен Стоянов (Сливен),  Петьо Чомашки (Гигант), Веселин Отман (Спартак)

2 гола – Стелиян Евтимов (Загорец), Генади Ганев (Димитровград), Добромир Димитров (Миньор), Марин Маринов (Черноморец), Слави Шопов (Карнобат), Цветан Чахов (Загорец), Коста Янев (Загорец), Петър Стоянов (Ураган), Евгени Крикуненко (Левски), Петко Георгиев (Розова долина), Йоан Пеев (Раковски), Константин Атанасов (Евроколеж), Майкъл Тевия (Черноморец), Даниел Костов (Черноморец), Ангел Митов (Миньор), Стоян Вълчев (Несебър), Никола Авджиев (Черноморец), Запрян Запрянов (Раковски), Мирослав Пушкаров (Марица), Салим Салимов (Сливен), Филип Лупов (Левски), Мирослав Кайряков (Асеновец), Венцислав Изевков (Раковски), Мартин Гоцевски (Свиленград), Стойчо Бебелеков (Гигант), Георги Калоянов (Карнобат), Марин Маринов (Карнобат), Александър Аргиров (Несебър), Красимир Андонов (Ураган), Диан Димов (Розова долина), Станислав Биртанов (Розова долина), Георги Георгиев (Марица), Стоян Стоянов (Левски), Николай Желев (Миньор), Валентин Тодоров (Спартак), Мутлу Алиев (Асеновец), Петър Петров (Левски), Александър Христев (Асеновец), Румен Стоянов (Ураган), Станислав Славов (Ураган), Сава Савов (Свиленград), Йордан Лозанов (Свиленград), Димо Хаджиев (Борислав), Михаил Митев (Гигант), Иван Божков (Гигант), Виктор Каварджиев (Асеновец), Йордан Томов (Борислав), Пейо Батинов (Борислав, Марица), Гюнай Христемов (Сливен)

1 гол – Стоян Черелов (Черноморец), Абдулазиз Ибрахим Абдулазиз Абду (Черноморец), Стефан Киков (Раковски), Иван Божков (Раковски), Марио Каменов (Димитровград), Кристиян Павлов (Гигант), Руслан Господинов (Несебър), Вахе Миракян (Спартак), Димитър Вакавлиев (Розова долина), Валентин Маринов (Загорец), Елмаз Сюлейман (Марица), Йордан Костадинов (Ураган), Калоян Славов (Миньор), Иван Стоянов (Несебър), Иван Манчев (Гигант), Трендафил Момчилов (Карнобат), Хайри Мехмед (Загорец), Антон Кюлюнков (Асеновец), Камен Петков (Розова долина), Виделен Сердарски (Раковски), Тодор Иванов (Гигант), Павел Колев (Черноморец), Петър Болградов (Сливен), Иван Стоянов (Черноморец), Райчо Раев (Карнобат), Иван Дангов (Миньор), Димитър Младенов (Миньор), Ирфан Юсеинов (Марица), Ивелин Монев (Спартак), Йордан Панчев (Сливен), Габриел Диманов (Сливен), Васил Сантов (Димитровград), Георги Делчев (Димитровград), Хюсеин Садула (Карнобат), Петър Начев (Спартак), Ангелин Томанов (Левски), Иван Тонев (Миньор), Рангел Кордов (Раковски), Иван Плачков (Раковски), Атанас Паскелев (Спартак), Кристиян Христов (Черноморец), Христо Желев (Ураган), Антонио Цанков (Марица), Георги Арабаджиев (Марица), Йордан Мегенов (Евроколеж), Петър Петров (Димитровград), Александър Славов (Димитровград), Бончо Пенчев (Димитровград), Димитър Мичков (Марица), Станислав Йорданов (Раковски), Даниел Бенчев (Черноморец), Марин Димитров (Карнобат), Тодор Няголов (Карнобат), Диян Райков (Карнобат), Георги Славчев (Борислав), Георги Росенов (Загорец), Диян Молдованов (Несебър), Христо Зотев (Свиленград), Никола Николов (Карнобат), Анастас Петров (Миньор), Христо Стаев (Спартак), Александър Драшков (Спартак), Петко Фанев (Спартак), Васил Колев (Борислав), Янко Георгиев (Сливен), Атанас Кръстев (Свиленград), Митко Митев (Черноморец), Стефан Учиков (Спартак), Христо Янчев (Евроколеж), Валентин Динев (Миньор), Веселин Бакърджиев (Загорец), Атанас Савов (Евроколеж), Кристиян Ватралев (Борислав), Емил Димитров (Черноморец), Спас Дончев (Ураган), Мирослав Миндев (Загорец), Димитър Даллев (Борислав), Никола Данчев (Левски), Цветан Кръстев (Сливен), Цветомир Бурдев (Спартак), Тодор Таушанов (Сливен), Анатоли Киков (Раковски), Илиян Марчев (Гигант), Велизар Обрешков (Черноморец), Николай Папазов (Борислав), Стоян Краешников (Сливен)

Реализирани дузпи

7 – Анастас Попов (Свиленград)

5 – Свилен Щерев (Гигант), Георги Куртев (Евроколеж), Станимир Димитров (Ураган), Янко Енчев (Миньор)

4 – Цветомир Матев (Димитровград), Християн Христев (Борислав, Марица)

3 – Васил Стефанов (Борислав), Александър Андонов (Ураган), Николай Киров (Димитровград), Пламен Димитров (Карнобат), Ивайло Петров (Загорец, Несебър), Николай Костов (Несебър), Сашо Лачев (Раковски), Георги Стефанов (Спартак, Марица)

2 – Георги Димитров (Загорец), Яни Николов (Карнобат), Трайо Грозев (Несебър), Тодор Тимонов (Асеновец), Николай Павлов (Евроколеж), Милен Стоянов (Сливен)

1 – Павел Колев (Черноморец), Георги Калоянов (Карнобат), Григор Георгиев (Розова долина), Любомир Цеков (Марица), Шабан Османов (Асеновец), Петър Начев (Спартак), Майкъл Тевия (Черноморец), Георги Росенов (Загорец), Андрей Атанасов (Спартак), Никола Николов (Карнобат), Мариян Чернаев (Ураган), Георги Бъчваров (Евроколеж), Петьо Димитров (Марица), Венцислав Гюзелев (Марица), Серафим Михайлов (Евроколеж), Стоян Краешников (Сливен)

Пропусната дузпа

2 – Трайо Грозев (Несебър) срещу Асеновец (Асеновград), XVII кръг

срещу Черноморец (Бургас), XXI кръг

1 – Атанас Апостолов (Розова долина) срещу ОФК Сливен, VI кръг

Георги Куртев (Евроколеж) срещу ФК Свиленград, X кръг

Станимир Димитров (Ураган) срещу Левски (Карлово), XI кръг

Ивелин Монев (Спартак) срещу Борислав (Първомай), XII кръг

Шабан Османов (Асеновец) срещу ОФК Гигант (Съединение), XII кръг

Георги Димитров (Миньор) срещу Левски (Карлово), XIII кръг

Павел Алексиев (Черноморец) срещу Миньор (Раднево), XV кръг

Тодор Тимонов (Асеновец) срещу ОФК Несебър, XVII кръг

Андрей Атанасов (Спартак) срещу Раковски 2011, XXVII кръг

Милен Христов (Розова долина) срещу ОФК Гигант, XXVII кръг

Георги Бъчваров (Евроколеж) срещу ОФК Сливен, XXXI кръг

Автоголове

2 – Тодор Тодоров (ФК Свиленград) в полза на Асеновец, IV кръг и в полза на ОФК Карнобат, XVII кръг

1 – Йосиф Марушкин (Раковски 2011) в полза на ОФК Несебър, VII кръг

Иван Стоянов (ОФК Несебър) в полза на Марица (Пловдив), X кръг

Красимир Иванов (Марица) в полза на Борислав (Първомай), XI кръг

Кристиян Москов (Евроколеж) в полза на Асеновец (Асеновград), XV кръг

Лъчезар Якалиев (Спартак) в полза на ОФК Карнобат, XVI кръг

Слави Шопов (Карнобат) в полза на ФК Свиленград, XVII кръг

Жеко Йорданов (Димитровград) в полза на Евроколеж (Пловдив), XX кръг

Христо Христов (Миньор) в полза на Борислав (Първомай), XX кръг

Ради Трендафилов (Евроколеж) в полза на Загорец (Нова Загора), XXIX кръг

Красимир Андонов (Ураган) в полза на Евроколеж (Пловдив), XXXIII кръг

Хеттрик

3 – Мариян Чернаев (Ураган) срещу ОФК Несебър, XIII кръг; срещу Черноморец (Бургас), XXXI кръг и срещу Раковски 2011, XXXIV кръг

2 – Петър Колев (Карнобат) срещу Миньор (Раднево), XXIV кръг и срещу ФК Свиленград, XXXIV кръг

Николай Вълев (Ураган) срещу ОФК Несебър, XIII кръг

и срещу Черноморец (Бургас), XXXI кръг

Юли Шекеров (Ураган) срещу Евроколеж (Пловдив), XXXIII кръг и срещу Раковски 2011, XXXIV кръг

1 – Пламен Иванов (Миньор) срещу Спартак (Пловдив), V кръг

Трайо Грозев (Несебър) срещу ОФК Сливен, XVI кръг

Анастас Попов (Свиленград) срещу ОФК Сливен, XX кръг

Александър Стойчев (Асеновец) срещу ОФК Сливен, XXV кръг

Емил Рачев (Розова долина) срещу Черноморец (Бургас), XXVIII кръг

Сашо Лачев (Раковски) срещу ОФК Сливен, XXXII кръг

Забележка: Резултатът от срещата от първия кръг между Загорец – ФК Свиленград (1:0) е анулиран, заради участието на футболисти, които не са изтърпели наказанията от миналия сезон. Поради тази причина авторът на попадението в тази среща Божидар Кацаров е изваден от голмайсторската листа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *