Областно първенство – Варна, I кръг, резултати и класиране

I кръг, резултати Напредък (Суворово) – Балкан (Аспарухово) 1:0 Спартак (Варна) – Ботев (Брестак) 2:1 Искра (Генерал Киселово) – ФК Провадия 0:4 ФК Тополи – ФК Бозвелийско 2:3 ФК Аксаково – ФК Белослав 1:3 Атлетик (Провадия) – Черноморец (Чернево) 1:1 КЛАСИРАНЕ

Областно първенство – Разград, I кръг, резултати и класиране

Областно първенство – Разград /Запад/ I кръг Миньор (Сеново) – Ураган (Манастирци) 4:3 Вихър (Лозница) – Ураган (Гецово) 1:0 Устрем (Раковски) – Светкавица (Чудомир) ФК Езерче – Златен клас (Благоево) Локомотив (Самуил) – Вихър (Владимировци) 3:4 Спортист (Пороище) – Бели Лом (Дряновец) 1:0 Областно първенство – Разград /Изток/ I кръг Челси (Брестовене) – Левски (Подайва) 6:1

Continue Reading →

Областно първенство – Стара Загора, I кръг, резултати и класиране

Областно първенство – Стара Загора, I кръг, резултати Бузлуджа (Енина) – Чирпан (Чирпан) 2:2 Верея II (Стара Загора) – Тунджа 2006 (Ягода) Габровница 04 (Горно Сахране) – Тунджа 2010 (Копринка) 0:0 Загоре (Загоре) – Мини “Марица-изток” (Раднево)  Левски (Оризово) – Минерал (Овощник) 2:0  Левски (Сърнево) – Локомотив (Тулово) 0:0 Млада гвардия (Розово) – Елтемир (Крън)

Continue Reading →

Областно първенство – Сливен, I кръг, резултати и класиране

Областно първенство – Сливен, I кръг, резултати Котел (Котел) – Кортен 2012 (Кортен) 1:3 Надежди (Сливен) – Самуил (Самуилово) 2:2 Балкан (Селиминово) – Гранит (Сборище) 2:2 Стандарт (Шивачево) – ОФК Твърдица (Твърдица) 1:5 Аполон (кв.Речица, Сливен) – Балкан (Твърдица) 6:0 Тунджа 2009 (Мечкарево) – Спартак (Сливен) 2:2 КЛАСИРАНЕ

Областно първенство – Хасково, I кръг, резултати и класиране

Областно първенство, Хасково, I кръг, резулати Хасково 1957 (Хасково) – Стефан Караджа (Срем) 2:1 Хеброс 1921 (Харманли) – Любимец 2007 (Любимец) 2:2 Топлика 1977 (Минерални бани) – Извор АМ (Горски извор) отложен Възход (Радиево) – Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:1 Раковски (Ивайловград) – Топлика (Минерални бани) 0:7 Бенковски (Симеоновград) – Аида (Караманци) 2:4 Свиленград 1921

Continue Reading →

Областно първенство – Шумен, II кръг, резултати и класиране

Южна А ОФГ-Шумен, II кръг, резулати Герой (Зайчино ореше) – ФК Мадара 2010 4:1 Локомотив 2008 (Каспичан) – ФК Хитрино 3:1 ФК Кочово – ФК Велики Преслав 1:2 ФК Смядово 2010 – Енев (Дибич) 0:3 Балкан 1965 (Градище) – ФК Върбица отложен Ендже (Царев брод) – ФК Стан 2:2 ФК Янково – Феърплей (кв.Мътница) 3:3

Continue Reading →

Областно първенство – Силистра, II кръг, резултати и класиране

II кръг Източна група, резултати Галактика (Черник) – Вихър (Любен) 1:0 Кале (Руйно) – ФК Правда 0:3 Йълдъръм (Яребица) – ФК Чернолик 5:0 Вихър (Боил) – Червена звезда (Дулово) 7:3 Орлите (Секулово) – Лудогорец (Паисиево) 0:5 Релакс (Овен) – Победа (Вокил) 2:1 Западна група, резултати Раковски (Калипетрово) – Добруджанец (Алфатар) 5:0 Трансмариска (Тутракан) – Добруджа

Continue Reading →