Черноморец 1919 (Бургас) се гласи за В група, Зоналният съвет на БФС – отрича

От Зоналния съвет на БФС – Пловдив отхвърлиха възможността за увеличаване на състава на Югоизточната В група през новия сезон. Повод за запитването ни се превърнаха публикации в бургаски медии, свързани с желанието на ФК Черноморец 1919 да участва във В група. Новосформираният клуб спечели шампионата в местната Б Областна група и през новия сезон

Continue Reading →

Футболната школа на Хофенхайм и бургаската ДФК Звездичка започват съвместен проект

Директорът на ДЮШ на германския футболен клуб Хофенхайм Гидо Кандзиора гостува на ДФК Звездичка, съобщават от бургаската школа. Той посети “Звездичка Арена” в комплекс “Славейков” и остана очарован от терена, тренировките и футболните умения, които демонстрираха децата от школата. Резултатите от успешната спортната академия на Хофенхайм, проведена в Индия и модела на работа на германците,

Continue Reading →

Областно първенство – Бургас, XIV кръг, резултати и класиране

XIV кръг, резултати ФК Кошарица – Странджа-Агрокорн 2014 (Средец) 1:7 Аполония (Созопол) – Свети Никола (Бургас) 1:0 ФК Равда – Ропотамо (Приморско) 8:1 Странджа (Малко Търново) – ФК Камено 1:4 Странджанец (Царево) – Вихър (Айтос) 0:2 ФК Русокастро – Бяла река (Зайчар) 7:3 Актуалното класиране може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”!

Областно първенство – Бургас, XIII кръг, резултати и класиране

XIII кръг Бяла река (Зайчар) – ФК Кошарица Вихър (Айтос) – ФК Русокастро 6:3 ФК Камено – Странджанец (Царево) 4:1 Ропотамо (Приморско) – Странджа (Малко Търново) 2:1 Свети Никола (Бургас) – ФК Равда 1:2 Странджа – Агрокорн 2014 (Средец) – Аполония (Созопол) 2:1 Класирането може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”!

Областно първенство – Бургас, XII кръг, резултати и класиране

XII кръг, резултати Бяла река (Зайчар) – Вихър (Айтос) 2:5 ФК Равда – Странджа-Агрокорн (Средец) 0:3 Странджа (Малко Търново) – Свети Никола (Бургас) 1:2 ФК Кошарица – Аполония (Созопол) 1:3 Странджанец (Царево) – Ропотамо (Приморско) 0:3 ФК Русокастро – ФК Камено  Класирането може да видите ТУК.

Областно първенство – Бургас, XI кръг, резултати и класиране

XI кръг, резултати Вихър (Айтос) –  ФК Кошарица 5:1 Бяла река (Зайчар) – ФК Камено 1:1 ФК Русокастро – Ропотамо (Приморско) 3:0 Странджанец (Царево) – Свети Никола (Бургас) 2:4 Странджа (Малко Търново) – Странджа-Агрокорн 2014 (Средец) 0:4 ФК Равда – Аполония (Созопол) 1:2 Класирането може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”.

Областно първенство – Бургас, X кръг, резултати и класиране

X кръг, резултати ФК Кошарица – ФК Равда 2:2 Аполония (Созопол) – Странджа (Малко Търново) 0:0 Странджа-Агрокорн 2014 (Средец) – Странджанец (Царево) 3:0 Свети Никола (Бургас) – ФК Русокастро 1:3 Ропотамо (Приморско) – Бяла река (Зайчар) 1:1 ФК Камено – Вихър (Айтос) 3:3 Класирането може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”.

Областно първенство – Бургас, IX кръг, резултати и класиране

IX кръг, резултати ФК Камено – ФК Кошарица 2:0 Вихър (Айтос) – Ропотамо (Приморско) 1:3 Бяла река (Зайчар) – Свети Никола (Бургас) 2:2 ФК Русокастро – Странджа-Агрокорн 2014 (Средец) 2:2 Странджанец (Царево) – Аполония (Созопол) 2:4 Странджа (Малко Търново) – ФК Равда 3:0 Класирането може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”.

Областно първенство – Бургас, VII и VIII кръг, резултати и класиране

VII кръг, резултати Ропотамо (Приморско) –  ФК Кошарица /отложен/ ФК Камено – Свети Никола (Бургас) 0:2 Вихър (Айтос) – Странджа (Агрокорн) 0:1 Бяла река (Зайчар) – Аполония (Созопол) /отложен/ ФК Русокастро –  ФК Равда  4:1 Странджанец (Царево) – Странджа (Малко Търново) 4:2 VIII кръг, резултати ФК Кошарица – Странджа (Малко Търново) 1:3 ФК Равда –

Continue Reading →

Областно първенство – Бургас, VI кръг, резултати и класиране

VI кръг резултати ФК Кошарица – Странджанец (Царево) 1:2 Странджа (Малко Търново) – ФК Русокастро 0:3 Странджа-Агрокорн (Средец) – ФК Камено /отложен/ ФК Равда – Бяла река (Зайчар) 3:2 Аполония (Созопол) – Вихър (Айтос) 0:1 Свети Никола (Бургас) – Ропотамо (Приморско) 0:0 КЛАСИРАНЕ