Купа на АФЛ: Родопа (Смолян) на финал, справи се с ФК Свиленград

Отборът на Родопа (Смолян) се класира за Зоналния финал на югоизток от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. По-рано днес смолянчани се наложиха с 3:1 над тима на ФК Свиленград в среща от полуфиналната фаза в региона. Родопчани продължават страхотното си представяне в надпреварата, след като в предния кръг отстраниха друг съперник от състава

Continue Reading →

Купа на АФЛ: ОФК Несебър грабна трофея след 2:0 срещу Черноморец (Балчик)

ОФК Несебър е новият носител на трофея в турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Днес несебърлии се наложиха с 2:0 над тима на Черноморец (Балчик) във финала, игран на стадион „Ивайло“ във Велико Търново. „Делфините“ получиха трофея и медалите от председателя на Зоналния съвет на БФС – Велико Търново Бончо Генчев и президентът на

Георги Маринов: “Ще раздадем паричната награда на футболистите”

В лагера на ОФК Несебър цареше радост след края на днешния финал от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. “Делфините” се наложиха с 2:0 над Черноморец (Балчик) и грабнаха трофея. Президентът на ОФК Несебър Георги Маринов коментира за zona90.com, че отборът му е постигнал целта си в турнира. “Смятам, че бяхме по-добрият отбор днес.

Купа на АФЛ: Дузпи решиха ОФК Несебър – Септември (София) след 4:4 в редовното време

Отборът на ОФК Несебър се класира за финала на турнира за Купата на Аматьорската футболна лига след драматичен успех, постигнат след изпълнение на дузпи. В редовното време двата отбора завършиха наравно 4:4, като отборът на Септември доигра двубоя с десет души след червен картон на Александър Манолов. “Делфините” се наложиха с 5:3 след изпълнение на

Купа на АФЛ: Преди ОФК Несебър – Септември (София)

ОФК Несебър и Септември (София) се изправят един срещу друг във втория полуфинал от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Двубоят ще се изиграе утре на спортния комплекс “Коматево” в Пловдив, а за главен рефер на двубоя бе определен Рюстем Карагерен, също от Пловдив. ОФК Несебър е лидер в Югоизточната В група и почти

Купа на АФЛ: ОФК Несебър сломи Асеновец и се класира за топ 4

Отборът на ОФК Несебър се наложи с 2:0 над Асеновец (Асеновград) в Зоналният финал от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Двубоят се изигра на стадиона в сливенския квартал “Речица”, а по този начин “делфините” се класираха за същинската фаза на турнира, където ще срещнат състава на Септември (София). Асеновградчани имаха прекрасна възможност да

Недялко Москов пред zona90.com: “Добро съдийство, заслужена победа”

От лагера на “делфините” бяха доволни от днешния успех с 2:0 над Асеновец (Асеновград). ОФК Несебър се класира за финалната четворка на турнира. “Играхме добре и смятам, че заслужено спечелихме. Всички сме доволни от победата и класирането ни за следващия етап. Днес трябва да се отбележи доброто съдийство. Всички ни обвиняват, че се радваме на

Борислав Караматев: “Имахме своите шансове, но по-добрият отбор победи”

Играещият-наставник на Асеновец Борислав Караматев остана реалист след днешната загуба с 0:2 от ОФК Несебър и призна, че по-добрият в момента отбор е победил. “Получи се равностоен мач. Имахме своите възможности, но не успяхме да ги реализираме. Превръща ни се в слабост това звено от отбора ни, но трябва да приемем реалностите. Отборът на Несебър

Купа на АФЛ: Изтеглиха жребия за полуфиналите

Известни са вече полуфиналните двойки от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Както вчера съобщихме, днес в Пловдив се проведе редовно заседание на Управителния съвет на АФЛ, по време на което бе изтеглен и жребият за същинската фаза от турнира. Лидерът в Североизточната В група Черноморец (Балчик) ще се изправи срещу представителя на Северозападна

Купа на АФЛ: ОФК Несебър и Асеновец (Асеновград) се вкопчват в битка за топ 4

Отборите на ОФК Несебър и Асеновец (Асеновград) излизат един срещу друг утре в Зоналният финал от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Двубоят ще се стартира в 15 часа и ще се изиграе на стадиона в сливенския квартал “Речица”. Победителят от двойката ще се класира за топ 4 на турнира, където своето място вече