В Нови пазар почетоха с възпоменание и футболна среща Такис Янис Пилатос

Ботев (Нови пазар) почете с възпоменание под наслов „Никога няма да те забравим“ в чест на легендата на новопазарския футбол –Такис Янис Пилатос. В програмата организирана от Ботев (Нови пазар) и местна фирма се проведе футболен турнир за деца родени 2007 – 2008 г. в зала „Боян Боянов“ в Нови пазар с участието на четири

Continue Reading →

Светкавица (Търговище) с втора победа през пролетта

Светкавица (Търговище) излъга с 0:1 като гост тима на Ботев (Нови пазар) в среща от XXV-ия кръг на Североизточната В група. Победата е едва втора за “мълниеносците” през пролетта, след като за последно момчетата на Петър Алексиев се поздрави си с победата в първия пролетен кръг при визитата си на Септември (Тервел)(1:2). Срещата в Нови

Ботев (Нови пазар) изпусна Шумен 1929 в регионалното дерби

Футболистите на Шумен 1929 не можаха да победят Ботев (Нови пазар) в регионалното дерби на ХХIV-тия кръг от първенството в Североизточната В група. Хубавото време изпълни до край официалната трибуна на стадион „Панайот Волов“ с любители на футболната игра не само от Шумен и Нови пазар, но и от другите населени места на областта –

Ботев (Нови пазар) събори Калиакра, гостите профукаха дузпа в края

Футболистите на Ботев (Нови пазар) се наложиха с 2:0 над силния тим на Калиакра (Каварна) в среща от XXI-ия кръг на Североизточната В група. Нападателят Мердин Мехмедов се разписа на два пъти, по веднъж в двете части. В герой на мача се превърна и вратарят на домакините Тодор Тодоров, който в 78-ата минута спаси дузпа.

Ботев (Нови пазар) изпусна Марисан насред Русе, домакините изравняват със странен гол

Ботев (Нови пазар) прекъсна серията от шест последователни победи на Марисан (Русе). Днес двубоят между двата тима завърши наравно 2:2. Гостите определено могат да съжаляват за пропиления успех, след като водеха в резултата с 0:2 и не успяха да реализират още няколко чисти положения. Двубоят на Градския стадион в Русе започна отлично за гостите, които

Ботев (Нови пазар) не успя да преодолее Септември (Тервел)

Ботев (Нови пазар) и Септември (Тервел) завършиха наравно 1:1 в среща от XIX-ия кръг на Североизточната В група. Гостите от Тервел излязоха за двубоя без трима ключови футболисти в лицето на Мартин Христов, Марин Петров и Светослав Петров, но въпреки това успяха да измъкнат точка от негостоприемния стадион в Нови пазар. Двубоят премина равностойно. Домакините

Интер (Плачидол) удари Ботев (Нови пазар)

Интер (Плачидол) се наложи с 2:0 над тима на Ботев (Нови пазар) в последната среща от XVIII-ия кръг на Североизточната В група. Срещата се изигра на изкуственото игрище на стадион “Дружба” в Добрич. Двубоят стартира с час по-късно от останалите срещи и предложи на зрителите открит футбол. Домакините откриха резултата в петата минута. Тогава Владо

Преместиха с ден двубоя Интер (Плачидол) – Ботев (Нови пазар)

Двубоят от предстоящия XVIII-ти кръг на Североизточната В група между отборите на Интер (Плачидол) и Ботев (Нови пазар) е преместен за неделя, споделиха за zona90.com от лагера на новака във В група. Срещата по програма трябваше да се състои в събота, но тогава изкуственото игрище на стадион “Дружба” в Добрич ще бъде заето за двубой

Ботев (Нови пазар) писа отличен на Химик (Девня)

Ботев (Нови пазар) се наложи категорично с 6:0 над тима на Химик(Девня) в среща от поредния кръг на Североизточната В група. Облачното, студено и ветровито време събра на Градския стадион в Нови пазар не повече от 200 зрители, голяма част от които през втората част недочакаха края на мача и преждевременно се прибраха по домовете

Ботев (Нови пазар) загуби драматично у дома от лидера Черноморец (Балчик)

Футболистите на Ботев (Нови пазар) загубиха с 1:2 от лидера Черноморец (Балчик) срещата си от XVI-ия кръг на Североизточната В група, играна днес на градския стадион. Головете паднаха в последните десетина минути на мача. Срещата започна без предварително проучване на високи обороти още от първите минути на мача. Ботев (Нови пазар) разчиташе на младите си и