ОФК Гигант (Съединение) удари ФК Димитровград като за последно

ОФК Гигант (Съединение) записа лесен успех с 3:0 над тима на ФК Димитровград в първата среща от XXXIV-ия кръг на Югоизточната В група. “Голямоконарци” изковаха успеха си още през първата част на срещата, а трите точки ги изкачиха до шестата позиция преди утрешните двубои. ФК Димитровград пък е четвърти, но възпитаниците на Христо Георгиев могат

Continue Reading →

ОФК Сливен и ФК Димитровград с голово реми

ОФК Сливен и ФК Димитровград завършиха наравно 2:2 в друг отложен двубой от Югоизточната В група, игран днес. Срещата между двата отбора от XXX-ия кръг не се игра поради силна гръмотевична буря преди две седмици/ Двата отбора изиграха интересен и открит двубой в Сливен. Домакините имаха няколко опасни атаки в началото на двубоя, които не

Ураган (Бояджик) надви ФК Димитровград за шести пореден успех

Ураган (Бояджик) записа шеста поредна победа в Югоизточната В група. Днес “ураганите” се наложиха с 2:0 над тима на ФК Димитровград и сериозно доближиха до четвъртата позиция в класирането, която е заемана именно от днешния им съперник. Срещата на стадиона в село Кабиле започна равностойно. Постепенно домакините заиграха по-активно. В 26-ата минута таранът Юли Шекеров

Христо Георгиев: “Това не е футбол!”

Старши треньорът на ФК Димитровград Христо Георгиев изрази своето възмущение от поведението на противниковите футболисти при вчерашната победа на неговия отбор над Асеновец (Асеновград). “Държахме инициативата в срещата и заслужено победихме. Гостите имаха няколко ситуации в началото на мача и след това не ни затрудниха с нищо. Поведението им по време на мача обаче беше

ФК Димитровград обърна Асеновец (Асеновград)

ФК Димитровград спечели с 2:1 срещу тима на Асеновец (Асеновград) в среща от XXXI-ия кръг на Югоизточната В група. Димитровградчани осъществиха пълен обрат в резултата в края на срещата, като преди това гостите откриха резултата. Срещата на стадион “Миньор” започна добре за гостите от Асеновград, които откриха резултата в началото на двубоя след отлична атака.

Буря провали ОФК Сливен – ФК Димитровград

Срещата от XXX-ия кръг на Югоизточната В група между ОФК Сливен и ФК Димитровград беше отложена. Гръмотевична буря и проливен дъжд не позволиха срещата да се изиграе. Час преди срещата над Сливен се разрази буря, която премина в проливен дъжд. Длъжностните лица на срещата проведоха кратко съвещание с представители на двата клуба, след което бе

ФК Димитровград надделя над ОФК Карнобат

ФК Димитровград и ОФК Карнобат си размениха шест попадения в много интересен двубой от XXVII-ия кръг на Югоизточната В група. Домакините се наложиха с 4:2, след като осъществиха пълен обрат в двубоя през втората част. Двубоят започна двуостри атаки към двете врати. В началото на двубоя при една от атаките си карнобатлии откриха резултата. Петър

ФК Димитровград измъкна точката от ФК Свиленград с гол в края

Регионалното дерби между ФК Свиленград и ФК Димитровград завърши без победител. Днес срещата от XXVI-ия кръг между двата отбора приключи при равенство 2:2. Димитровградчани могат да бъдат по-доволни от изхода на двубоя, след като достигнаха до точката с попадение в даденото от главния рефер Владимир Моллов продължение. Двата отбора изиграха открит двубой на стадион “Колодрума”

Марица (Пловдив) надделя лесно над ФК Димитровград

Марица (Пловдив) записа успех с 2:0 над ФК Димитровград в среща от XXIV-ия кръг на Югоизточната В група. Маричани реализираха по-едно попадение във всяко едно от полувремената и продължиха изкачването си в класирането. Двата отбора изиграха интересен двубой на стадион “Марица”, като домакините създадоха повече чисти положения за гол. В 28-ата минута Борислав Никифоров откри

Борислав (Първомай) измъкна точка в Димитровград, 38-годишен блесна за гостите

Ценна точка спечели Борислав (Първомай) на негостоприемния стадион в Димитровград. Със силна игра първомайци завършиха 0:0 в мач от XXIII-ия кръг на първенството в Югоизточната В група срещу едноименния тим, който е сред лидерите във временното класиране. Двубоят ще се запомни с абсолютно неадекватното съдийство на софийската бригада, начело с главния съдия Иван Ненков, който