Евроколеж падна от Ботев (Пловдив) в контрола

Евроколеж (Пловдив) загуби с 1:4 от тима на Ботев (Пловдив) в контролна среща, играна на стадион “Ангел Кънчев” в Трявна. “Канарчетата” карат подготвителен лагер в подбалканското градче, докато “колежани” премериха сили с пореден елитен противник. В събота Йордан Хърков и компания паднаха с 0:7 от шампионата на България Лудогорец (Разград). Кристиан Димитров с глава откри

Continue Reading →

Евроколеж (Пловдив) обяви контрола с Ботев

Евроколеж (Пловдив) обяви контролна среща с отбора на Ботев (Пловдив). Проверката ще се изиграе на 24 юни, петък от 18 часа на стадион “Ангел Кънчев” в Трявна, където “канарчетата” са на подготовка. Това е втора контрола на “колежани” в рамките на седмица, въпреки че футболистите са в почивка. В събота възпитаниците на Йордан Хърков загубиха

Евроколеж (Пловдив) също с контрола срещу Лудогорец (Разград)

Евроколеж (Пловдив) и шампионът на България Лудогорец (Разград) ще изиграят контролна среща, обявиха от лагера на “колежани”. Проверката е насрочена за 18 юни, събота и ще се изиграе в Смолян. Срещата ще стартира в 10.30 часа. Отборът на Евроколеж ще излезе официално в лятна почивка след срещата. Както вече е известно, разградчани ще изиграят още

Евроколеж (Пловдив) с класика в Раднево

Евроколеж (Пловдив) записа класически успех с 0:3 при визитата си на Миньор (Раднево) в среща от XXXIV-ия кръг на Югоизточната В група. “Колежани” приключиха сезона на десетата позиция, а Миньор успя да се спаси и ще финишира над чертата. Евроколеж откри резултата в третата минута на двубоя след гол от дузпа на Серафим Михайлов. Нападателят

Ураган (Бояджик) прекърши Евроколеж в драма

Евроколеж (Пловдив) и Ураган (Бояджик) сътвориха истинско голово шоу. “Ураганите” записаха пореден успех на югоизток, след като се наложиха с 3:5 като гости в срещат от XXXIII-ия кръг. Таранът на Ураган Юлий Шекеров се отчете с хеттрик в срещата. Двубоят се изигра при непрестанен дъжд и започна по-добре за домакините. В 14-ата минута Сезгин Четин

Асеновец (Асеновград) укроти Евроколеж (Пловдив)

Асеновец (Асеновград) записа победа с 3:1 над тима на Евроколеж (Пловдив) в среща от XXXII-ия кръг на Югоизточната В група. Тодор Тимонов се отличи в двубоя с гол и асистенция. Двата отбора изиграха спокоен двубой. Асеновградчани откриха резултата през първата част, чрез Александър Христев. Защитникът се разписа след центриране от корнер на Тодор Тимонов. В

ОФК Сливен поднесе изненадата и тресна Евроколеж (Пловдив) /допълнена/

Отборът на ОФК Сливен записа изненадващ успех с 1:2 при визитата си на Евроколеж (Пловдив) в среща от XXXI-ия кръг на Югоизточната В група. Победата е едва трета за младия отбор на “воеводите” през сезона, които от следващия сезон ще ритат в по-долна дивизия. Двата отбора изиграха интересен и открит двубой на стадиона в село

“Розите” сразиха Евроколеж (Пловдив)

Розова долина (Казанлък) записа успех с 3:1 над тима на Евроколеж (Пловдив) в среща от XXX-ия кръг на Югоизточната В група. Казанлъчани продължават да водят битка с тима на Загорец за втората позиция, а след днешния кръг разликата от две точки между двата отбора се запази. “Розите” доминираха на стадион “Севтополис” днес и пропиляха няколко

ФК Свиленград с обрат на Евроколеж (Пловдив)

Евроколеж (Пловдив) и ФК Свиленград сътвориха истински дъжд от голове в двубоя помежду си от XXVII-ия кръг на Югоизточната В група. “Митничарите” обърнаха двубоя от 0:2, за да достигнат до успеха. “Колежани” откриха резултата още в третата минута, когато се разписа Серафим Михайлов. Добрата игра на домакините продължи и в 21-ата минута Станимир Ковачев удвои.

Спартак (Пловдив) надделя над Евроколеж, груби грешки в отбрана провалиха “колежани”

Спартак (Пловдив) записа важна победа с 2:1 над тима на Евроколеж (Пловдив) в ранната среща от днешната програма на XXVI-ия кръг на Югоизточната В група. Георги Стефанов се отличи с две попадения за “гладиаторите”, а “колежани” завършиха срещата с десет души след червен картон на Апостол Попов. Двубоят премина равностойно. През първата част двата отбора