Черноморец (Балчик) срази ФК Кубрат и вдигна купата

Черноморец (Балчик) спечели с 4:1 срещу ФК Кубрат в последното си домакинство за сезона в Североизточната В група. Балчиклии решиха изхода на двубоя още през първата част, когато реализираха три безответни попадения в противниковата врата.  Домакините владееха инициативата в срещата. Виктор Митев откри резултата в 19-ата минута, а в края на полувремето в рамките само

Continue Reading →

Бенковски (Бяла) победи ФК Кубрат, но даде три жертви

Бенковски (Бяла) записа победа с 1:0 над ФК Кубрат в двубой от XXIII-ти кръг на Североизточната В група. Срещата обаче бе белязана от сериозен карък за “воеводите”, след като двама футболисти си счупиха ръцете, а опитният халф Ивайло Иванов получи контузия и бе принудително заменен. Още на загрявката 16-годишният юноша на Бенковски (Бяла) Мирослав Рацов

Младоците на ФК Кубрат надвиха Светкавица (Търговище)

ФК Кубрат записа успех с 2:1 над Светкавица (Търговище) в среща от неделната програма на XXI-ия кръг на Североизточната В група. Двубоят се изигра пред близо 600 зрители на Градския стадион в Кубрат при топло време. Домакините демонстрираха напориста игра от самото начало на двубоя. При една от атаките си момчетата на Милен Петров откриха

Шумен 1929 и ФК Кубрат врътнаха хикс

Шумен 1929 записа пореден неуспех на собствен терен. Днес шуменци завършиха наравно 1:1 срещу тима на ФК Кубрат в среща от XX-тия кръг на Североизточната В група. Гостите от Кубрат можеха и да спечелят мача, ако не бяха пропуските на Алтай Кула, Аниай Али и Алеф Караосман още през първата част на мача. Срещата започна

ФК Суворово пребори ФК Кубрат

ФК Суворово записа успех с 3:1 над тима на ФК Кубрат в среща от XVIII-ия кръг на Североизточната В група. В редиците на домакините след дълго отсъствие се завърна играещият-наставник Венцислав Желев, който се появи през втората част на днешната среща. Отборът на ФК Суворово контролираше двубоя през по-голямата му част. Домакините създадоха няколко опасни

ФК Кубрат измъкна хикс от Калиакра (Каварна)

ФК Кубрат измъкна равенство 2:2 срещу състава на Калиакра (Каварна) в среща от XVII-ия кръг на Североизточната В група. Домакините стигнаха до точката с гол пет минути преди края на срещата. Двата отбора изиграха открит и интересен двубой на Градския стадион в Кубрат. Домакините откриха резултата, чрез Олгай Кула след грешка в отбраната на каварненци

Марисан (Русе) с трети пореден успех, този път победи ФК Кубрат

Марисан (Русе) записа трети пореден успех от началото на пролетния дял на Североизточната В група. Днес русенци се наложиха с 2:0 над тима на ФК Кубрат в среща от XVI-ия кръг. Домакините владееха инициативата и реализираха по едно попадение във всяко от полувремената. Валентин Валентинов откри резултата в 20-ата минута, а Динко Станчев бе точен

Септември (Тервел) излъга ФК Кубрат

Септември (Тервел) записа първа победа като гост през сезона. Днес възпитаниците на Искрен Пенчев се наложиха с 0:1 при визитата си на ФК Кубрат в среща от XV-ия кръг на Североизточна В група. Срещата се игра пред близо 6о0 зрители, а двата отбора предложиха интересен футбол. Домакините бяха по-активният отбор, докато гостите бяха приели играта

Ново попълнение донесе успеха на Интер (Плачидол) над ФК Кубрат

Интер (Плачидол) записа минимален успех с 1:0 над тима на ФК Кубрат в среща от XIV-ия кръг на Североизточната В група. Двубоят се игра на игрището с изкуствено покритие на стадион “Дружба” в Добрич. Двата отбора изиграха интересен и равностоен двубой. Футболистите на Интер (Плачидол) обаче имаха по-чистите голови положения. При една от опасните си

Светкавица (Търговище) с успех в последната си контрола

Светкавица (Търговище) се наложи с 1:0 над тима на ФК Кубрат в приятелска среща, играна днес на стадион “Димитър Бурков” в Търговище. Проверката бе последна и за двата тима преди началото на проелтния дял на Североизточната В група. Единственото попадение в двубоя падна през първата част. Домакините получиха дузпа, която бе изпълнена от Иван Георгиев,