Шумен 1929 завърши първенството с реми у дома със Септември (Тервел)

Футболистите на Шумен 1929 и Септември (Тервел) не можаха да си отбележат гол и завършиха наравно 0:0 в среща от последния ХХVI-ти кръг от първенството в Североизточната В Аматьорска футболна група. Срещата се игра на градския стадион „Панайот Волов“ в Шумен и беше наблюдавана от малобройна публика – 100 зрители, заели места в официалната трибуна.

Continue Reading →

ФК Суворово си гарантира третото място след минимален успех над Септември (Тервел)

ФК Суворово записа минимален успех с 1:0 над тима на Септември (Тервел) в среща от неделната програма на XXIV-ия кръг на Североизточната В група. Домакините си гарантираха третата позиция в крайното класиране, като все още имат теоретични шансове да се борят и за второто място. Двата отбора изиграха интересен двубой на Градския стадион в Суворово.

Септември (Тервел) излъга Калиакра

Каварненци излязоха за двубоя с подмладен състав, ръководството не изпълни обещанието си и остави футболистите без пари за празниците Септември (Тервел) надигра с 1:0 отбора на Калиакра (Каварна) в среща от петъчната програма на XXIII-ия кръг на Североизточната В група. Каварненци излязоха за двубоя с подмладен състав и въпреки опасността срещата да не се играе,

Стефан Стефанов донесе труден успех на Септември (Тервел)

Септември (Тервел) се наложи с 2:1 над тима на Химик (Девня) в оспорван двубой от XXI-ия кръг на Североизточната В група. Капитанът на тервелчани Стефан Стефанов изигра ключова роля за успеха, след като стана автор и на двете попадения, донесли трите точки. Двата отбора изиграха равностоен и оспорван двубой. Тервелчани водеха играта, докато гостите бяха

Септември (Тервел) тресна Интер (Плачидол)

Септември (Тервел) се наложи с 3:1 над тима на Интер (Плачидол) в среща от XX-ия кръг на Североизточната В група. Тервелчани изковаха успеха си още през първото полувреме, а проливен дъжд беляза началото на второто полувреме. Домакините започнаха по-силно срещата. В 13-ата минута Цветомир Валериев пусна хубав пас към Стефан Стефанов, който с хубав диагонален

Ботев (Нови пазар) не успя да преодолее Септември (Тервел)

Ботев (Нови пазар) и Септември (Тервел) завършиха наравно 1:1 в среща от XIX-ия кръг на Североизточната В група. Гостите от Тервел излязоха за двубоя без трима ключови футболисти в лицето на Мартин Христов, Марин Петров и Светослав Петров, но въпреки това успяха да измъкнат точка от негостоприемния стадион в Нови пазар. Двубоят премина равностойно. Домакините

Черноморец (Балчик) измъкна трите точки в Тервел

Лидерът в Североизточната В група Черноморец (Балчик) взе труден успех при визитата си в Тервел днес. Възпитаниците на Георги Иванов – Геша се наложиха с минималното 0:1 над Септември в среща от XVIII-ия кръг. Гостите излязоха на терена за тази среща без няколко ключови футболисти. Виктор Митев и Васил Тачев отсъстваха поради контузии, а Явор

Септември (Тервел) сложи осмица на Бенковски (Бяла), млади таланти блеснаха за гостите

Септември (Тервел) записа разгромен успех с 8:1 над състава на Бенковски (Бяла) в среща от XVI-ия кръг на Североизточната В група. Капитанът на тервелчани Стефан Стефанов се отличи с хеттрик за разгромния успех, а “воеводите” се разписа 17-годишният Илиян Георгиев. Двубоят на стадиона в Тервел премина под пълното превъзходство на футболистите на Септември (Тервел). Домакините

Септември (Тервел) излъга ФК Кубрат

Септември (Тервел) записа първа победа като гост през сезона. Днес възпитаниците на Искрен Пенчев се наложиха с 0:1 при визитата си на ФК Кубрат в среща от XV-ия кръг на Североизточна В група. Срещата се игра пред близо 6о0 зрители, а двата отбора предложиха интересен футбол. Домакините бяха по-активният отбор, докато гостите бяха приели играта

Светкавица (Търговище) излъга Септември в Тервел /допълнена/

Светкавица (Търговище) победи с 1:2 като гост отбора на Септември (Тервел) в среща от XIV-ия кръг на Североизточната В група. “Мълниеносците” предложиха компактна игра в защита, която затрудни изключително много домакините. Дебют, начело на отбора от Търговище направи новия старши-треньор Петър Алексиев. Отборът на Септември (Тервел) владееше топката по-продължително време, но в осмата минута гостите