Радослав Боянов отхвърли предложението на Добруджа (Добрич)

Радослав Боянов ще продължи да води отбора на Интер (Плачидол) и през новия сезон на Североизточната В група. Боянов получи предложение от Добруджа (Добрич) да бъде помощник треньор на новоназначения старшия Стефан Славов. След проведени разговори вчера с президента на добричлии Валентин Василев, Боянов е отказал офертата. “Поел съм своя път в професията и желанието

Continue Reading →

Интер (Плачидол) удари Светкавица като гост

Интер (Плачидол) приключи сезона в Североизточната В група с победа. Днес възпитаниците на Радослав Боянов се наложиха с 1:2 при визитата на си на Светкавица (Търговище) в среща от XXVI-ия кръг. Домакините откриха резултата в 15-ата минута след гол на Иван Георгиев, в 30-ата обаче гостите изравниха. Даниел Димитров се разписа за 1:1. При този

Интер (Плачидол) надделя над Шумен 1929

Интер (Плачидол) победи с 3:2 отбора на Шумен 1929 в среща от XXV-ия кръг на Североизточната В група. Младият талант на шуменци Симеон Димитров се отчете с две попадения, но това не бе достатъчно за гостите да стигнат до точката. Двата отбора изиграха много открит двубой, в който успяха да създадат множество голови ситуации. Симеон

Интер (Плачидол) и ФК Суворово врътнаха реми, главният рефер блесна със странни отсъждания

Интер (Плачидол) и ФК Суворово завършиха наравно 1:1 в късната среща от вчерашната програма на Североизточната В група. Двата отбора изиграха динамичен и интересен двубой, но в главно действащо лице се опита да превърне главният рефер Мартин Щерев. Варненският арбитър показа сериозно въображение за куп излишни отсъждания в наглед спокойния мач. Домакините от Интер откриха

Интер (Плачидол) нанесе първо пролетно поражение на Марисан (Русе)

Отборът на Интер (Плачидол) се наложи с 2:1 над тима на Марисан (Русе) в среща от XXI-ия кръг на Североизточната В група. По този начин момчетата на Радослав Боянов нанесоха първо поражение на русенци през пролетта и прекъснаха негативната си серия от две срещи без успех. През първото полувреме двата отбора не успяха да си

Септември (Тервел) тресна Интер (Плачидол)

Септември (Тервел) се наложи с 3:1 над тима на Интер (Плачидол) в среща от XX-ия кръг на Североизточната В група. Тервелчани изковаха успеха си още през първото полувреме, а проливен дъжд беляза началото на второто полувреме. Домакините започнаха по-силно срещата. В 13-ата минута Цветомир Валериев пусна хубав пас към Стефан Стефанов, който с хубав диагонален

Химик (Девня) удари Интер (Плачидол), полеви играч пази цял мач за гостите

Химик (Девня) изненада и победи с 1:2 като гост отбора на Интер (Плачидол) в среща от XIX-ия кръг на Североизточната В група. В герой за гостите се превърна външният халф Пламен Иванов, който застана на вратата и игра цял мач, след като титулярния страж на “химиците” Мирослав Андреев се контузи по време на загрявката. Домакините

Интер (Плачидол) удари Ботев (Нови пазар)

Интер (Плачидол) се наложи с 2:0 над тима на Ботев (Нови пазар) в последната среща от XVIII-ия кръг на Североизточната В група. Срещата се изигра на изкуственото игрище на стадион “Дружба” в Добрич. Двубоят стартира с час по-късно от останалите срещи и предложи на зрителите открит футбол. Домакините откриха резултата в петата минута. Тогава Владо

Преместиха с ден двубоя Интер (Плачидол) – Ботев (Нови пазар)

Двубоят от предстоящия XVIII-ти кръг на Североизточната В група между отборите на Интер (Плачидол) и Ботев (Нови пазар) е преместен за неделя, споделиха за zona90.com от лагера на новака във В група. Срещата по програма трябваше да се състои в събота, но тогава изкуственото игрище на стадион “Дружба” в Добрич ще бъде заето за двубой

Черноморец (Балчик) обърна Интер (Плачидол) за десет минути

Лидерът в Североизточната В група Черноморец (Балчик) записа нов успех по пътя към Б група. Днес възпитаниците на Георги Иванов – Геша се наложиха с 2:1 над тима на Интер (Плачидол) в среща от XVII-ия кръг. Балчиклии трябваше сериозно да се потрудят, за да достигнат до трите точки, след отборът на Интер поведе в резултата.