Евроколеж (Пловдив) с класика в Раднево

Евроколеж (Пловдив) записа класически успех с 0:3 при визитата си на Миньор (Раднево) в среща от XXXIV-ия кръг на Югоизточната В група. “Колежани” приключиха сезона на десетата позиция, а Миньор успя да се спаси и ще финишира над чертата. Евроколеж откри резултата в третата минута на двубоя след гол от дузпа на Серафим Михайлов. Нападателят

Continue Reading →

Миньор (Раднево) би дузпата на Черноморец (Бургас)

Миньор (Раднево) записа ценен успех с 2:0 над тима на Черноморец (Бургас) в среща от XXII-ия кръг на Югоизточната В група. Двубоят бе пряк сблъсък за оцеляване в групата, като загубата усложни сериозно шансовете на “акулите” за оцеляване. Двата отбора изиграха интересен двубой, като домакините откриха резултата след гол от дузпа на Янко Енчев през

ОФК Гигант (Съединение) с класика над Миньор (Раднево)

ОФК Гигант (Съединение) записа класически успех с 3:0 над тима на Миньор (Раднево) в късната среща от XXXI-ия кръг на Югоизточната В група. “Голямоконарци” се изкачиха на шестата позиция във временното класиране след днешния успех. Домакините контролираха срещата през по-голямата част на срещата. В 15-ата минута Михаил Митев засече с глава топката след центриране от

Левски (Карлово) се разправи с Миньор (Раднево)

Левски (Карлово) разгроми със 7:1 отбора на Миньор (Раднево) в среща от неделната програма на XXX-ия кръг на Югоизточната В група. Цветан Павлов се отличи с четири попадения за убедителния успех на домакините, които са на път да запазят мястото си в групата. Двата отбора изиграха отворен и динамичен двубой на стадион “Васил Левски” в

Миньор (Раднево) с дебютен успех през пролетта

Миньор (Раднево) записа първи успех през пролетта. Днес възпитаниците на Анастас Петров се наложиха с 3:0 над тима на ОФК Сливен в среща от XXVII-ия кръг на Югоизточната В група. “Жълто-черните” изиграха добър двубой и стояха по-добре на терена от сливналии. Валентин Динев откри резултата през първата част, а през второто полувреме Янко Енчев добави

Розова долина (Казанлък) разгроми Миньор (Раднево), реферът приключи двубоя по-рано

Розова долина (Казанлък) записа категоричен успех с 6:0 над тима на Миньор (Раднево) в среща от XXVI-ия кръг на Югоизточната В група. Любопитен момент от двубоя бе, че бургаския рефер Николай Стоянов свири последния съдийски сигнал седем минути преди края на двубоя. Срещата на стадион “Севтополис” премина под пълното превъзходство на домакините. През първата част

Загорец (Нова Загора) измъкна трите точки в Раднево

Загорец (Нова Загора) измъкна минимален успех с 0:1 при визитата си на Миньор в Раднево. Трите точки оставиха отбора на Мирослав Миндев на втората позиция във временното класиране. “Жълто-черните” пък записаха пореден неуспешен двубой през пролетта. Победното попадение за новозагорци падна в самото начало на двубоя. Хюсеин Филипов отправи мощен шут от границата на наказателното

ОФК Карнобат писа “отличен” на Миньор, Петър Колев мушна хеттрик

Футболистите на ОФК Карнобат изригнаха с убедителен разгром над Миньор (Раднево) с 6:1 в мач от XXIV0-ия кръг на Югоизточна В група. Домакините пропуснаха още по-изразителна победа, а срещата се игра предимно пред вратата на гостите от Раднево. Победата дойде и като подарък за рожденика в редиците на карнобатлии Александър Георгиев, който започна титуляр и

Миньор (Раднево) пак загуби, този път от ФК Свиленград

ФК Свиленград записа класически успех с 0:3 при визитата си на Миньор (Раднево) в среща от XXIII-ия кръг на Югоизточната В група. Загубата е шеста поредна за “жълто-черните”, които се доближиха сериозно до опасната зона в класирането. Гостите от Свиленград контролираха двубоя през първата част. Христо Зотев откри резултата в полза на “митничарите”, а след

Спартак (Пловдив) с нов успех, този път победи Миньор (Раднево)

Отборът на Спартак (Пловдив) даде сериозна заявка за оставане в групата, въпреки слабия есен полусезон. Днес възпитаниците на Манол Георгиев се наложиха с 3:1 над тима на Миньор (Раднево) в среща от XXII-ия кръг на Югоизточната В група. “Гладиаторите” бяха изведени с капитанската лента от 16-годишния талант Валентин Тодоров, а двата състава демонстрираха открит футбол.