ОФК Карнобат с нова фиеста в Югоизточната трета лига

С истинско футболно шоу почерпиха феновете на отбора състезателите на Карнобат, които и след VII-мия кръг в Югоизточната трета лига оглавяват таблицата. Със 7:2 момчетата на Георги Калоянов се наложиха срещу Раковски, а три от головете в мача паднаха след изпълнения на дузпи. Петър Колев вкара хеттрик за домакините, Живко Димов отбеляза два гола, един

Continue Reading →

9:3! Ураган (Бояджик) разгроми Раковски 2011 в уникален мач

Ураган (Бояджик) записа пореден впечатляващ успех през този сезон на Югоизточната В група. Днес “ураганите” разгромиха Раковски 2011 с 9:3 в среща от XXXIV-ия кръг. Победата изкачи отбора, воден от Добри Добрев, на четвъртата позиция в крайното класиране, а с отбелязаните попадения новаците в групата се превърнаха и в най-резултатния отбор през този сезон с

Раковски 2011 разгроми ОФК Сливен като гост

Раковски 2011 записа категоричен успех с 0:4 при визитата си на ОФК Сливен в среща от неделната програма на XXXII-ия кръг на Югоизточната В група. Гостите откриха резултата през първото полувреме след гол на Сашо Лачев – 0:1. Капитанът на Раковски 2011 се разписа за втори път през втората част и удвои, а малко след

Мирослав Миндев донесе труден успех на Загорец над Раковски 2011

Загорец (Нова Загора) записа труден успех с 2:1 над Раковски 2011 в среща от XXX-ия кръг на Югоизточната В група. Играещият-наставник на новозагорци Мирослав Миндев реализира победното попадение, докато гостите завършиха срещата с десет души. Двубоят на Градския стадион в Нова Загора премина интересно. Домакините откриха резултата в 15-ата минута след гол на Иван Дянков.

Спартак (Пловдив) с класика в Раковски

Спартак (Пловдив) записа убедителна победа с 0:3 при визитата си на Раковски 2011 в среща от днешния междинен XXVII-ми кръг на Югоизточната В група. “Гладиаторите” спечелиха заслужено двубоя, като в началото на срещата профукаха и дузпа. Спартаклии владееха инициативата на стадиона в Раковски почти през целия двубой. В десетата минута гостите получиха дузпа, която обаче

Раковски 2011 измъкна ценни три точки от Марица в Пловдив

Отборът на Марица загуби с 0:1 от гостуващия тим на Раковски 2011 в мач от XXVI-ия кръг от първенството в Югоизточна В група. Двата отбора изиграха равностоен мач, с много борба и сравнително малко чисти голови положения. Трите точки отдалечиха Раковски 2011 на десет точки от опасната зона. Първата част започна вяло, двата отбора показаха желание

Борислав (Първомай) удари Раковски 2011 в края

Борислав (Първомай) записа ценен успех с 1:2 като гост над тима на Раковски 2011. Трите точки бяха спечелени с гол в продължението, но пък измъкнаха първомайци от опасната зона в класирането. Силен мач за гостите направи стражът Ферди Мюмюнов, който спаси няколко стопроцентови голови положения. Първомайци пристигнаха за двубоя със силно осакатен състав. Старши-треньорът Светослав

ОФК Несебър прегази Раковски 2011

Лидерът ОФК Несебър записа нов успех в поредния кръг на Югоизточната В група. Днес несебърлии се наложиха с 5:0 над Раковски 2011 в среща от XIV-ия кръг. Домакините излязоха в променен състав в сравнение с двубоя срещу Асеновец (Асеновград) (2:0) от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Цветомир Цонков, Николай Костов, както и Симеон

Левски (Карлово) с нов стратегически успех

Левски (Карлово) записа втори пореден успех в Югоизточната В група. Днес възпитаниците на Красимир Манолов се наложиха с 1:2 като гост над тима на Раковски 2011 в среща от XXIII-ия кръг. През първата част двата отбора демонстрираха равностоен футбол, като положенията пред двете врати бяха рядкост. През втората част гостите от Карлово откриха резултата след

Раковски 2011 удари Евроколеж (Пловдив) и взе глътка въздух в борбата за оцеляване

Раковски 2011 записа важен успех с 3:1 над тима на Евроколеж (Пловдив) в среща от XXII-ия кръг на Югоизточната В група. Възпитаниците на Стефан Киков прибавиха нови три точки към актива в борбата за оцеляване. Домакините от Раковски откриха резултата в 30-ата минута, а в автор на попадението се превърна Сашо Лачев – 1:0. При