Купа на АФЛ: Сливен приема Зоналния финал на югоизток

Стадионът в квартал “Речица” в Сливен ще бъде домакин на Зоналния финал от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Двубоят ще протипостави ОФК Несебър и Асеновец (Асеновград), а както вече е известно, срещата е насрочена за 30 март, сряда от 15 часа. Регламентът на турнира предвижда победителят да бъде определен в един двубой, като

Continue Reading →

Областно първенство – Сливен, XV кръг, резултати и класиране

XV кръг, резултати Балкан (Твърдица) – ФК Кортен 2012 2:3 Спартак (Сливен) – ОФК Твърдица 2:3 Тунджа – 2009 (Мечкарево) – Гранит (Сборище) 3:0 Аполон (кв. Речица, Сливен) – Самуил (Самуилово) 2:3 Стандарт (Шивачево) – ОФК Котел 2:3 Балкан (Селиминово) – Надежди (Сливен) Актуалното класиране може да видите в секция “Статистика – Областно първенството”!

Областно първенство – Сливен, XIV кръг, резултати и класиране

XIV кръг ФК Кортен 2012 – Надежди (Сливен) ОФК Котел – Балкан (Селиминово) 3:0 Самуил (Самуилово) – Стандарт (Шивачево) 3:0 Гранит (Сборище) – Аполон (Сливен) 1:3 ОФК Твърдица – Тунджа – 2009 (Мечкарево) 0:2 Балкан (Твърдица) – Спартак (Сливен) 1:2 Класирането може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”!

Областно първенство – Сливен, IX кръг, резултати и класиране

IX кръг, резултати Аполон (Сливен) – ФК Кортен 2012 1:1 Тунджа – 2009 (Мечкарево) – Стандарт (Шивачево) 3:0 Спартак (Сливен) – Балкан (Селиминово) 1:0 Балкан (Твърдица) – Надежди (Сливен) 3:0 ОФК Твърдица – ОФК Котел 6:2 Гранит (Сборище) – Самуил (Самуилово) 1:4 Класирането може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”.

Областно първенство – Сливен, VIII кръг, резултати и класиране

VIII кръг, резултати ФК Кортен 2012 – Гранит (Сборище) 3:0 Самуил (Самуилово) – ОФК Твърдица 8:0 ОФК Котел – Балкан (Твърдица) 2:1 Надежди (Сливен) – Спартак (Сливен) 0:3 Балкан (Селиминово) – Тунджа – 2009 (Мечкарево) 1:0 Стандарт (Шивачево) – Аполон (Сливен) 0:3 Класирането може да видите в секция “Статистика – Областно първенство”.

Областно първенство – Сливен, VII кръг, резултати и класиране

VII кръг, резултати Стандарт (Шивачево) – ФК Кортен 2012 0:7 Аполон (Сливен) – Балкан (Селиминово) 8:0 Тунджа – 2009 (Мечкарево) – Надежди (Сливен) 6:2 Спартак (Сливен) – ОФК Котел 3:0 Балкан (Твърдица) – Самуил (Самуилово) 0:2 ОФК Твърдица (Твърдица) – Гранит (Сборище) 0:1 КЛАСИРАНЕ

Областно първенство – Сливен, VI кръг, резултати и класиране

VI кръг, резултат ФК Кортен 2012 – ОФК Твърдица 4:2 Гранит (Сборище) – Балкан (Твърдица) 3:0 Самуил (Самуилово) – Спартак (Сливен) 1:0 ОФК Котел – Тунджа – 2009 (Мечкарево) 2:3 Надежди (Сливен) – Аполон (Сливен) 0:2 Балкан (Селиминово) – Стандарт (Шивачево) 2:2 КЛАСИРАНЕ

Областно първенство – Сливен, V кръг, резултати и класиране

V кръг, резултати Балкан (Селиминово) – ФК Кортен 2012 1:4 Стандарт (Шивачево) – Надежди (Сливен) 0:5 Аполон (Сливен) – ОФК Котел 4:3 Тунджа – 2009 (Мечкарево) – Самуил (Самуилово) 1:2 Спартак (Сливен) – Гранит (Сборище) 1:5 Балкан (Твърдица) – ОФК Tвърдица 1:1 КЛАСИРАНЕ

Областно първенство – Сливен, IV кръг, резултати и класиране

IV кръг, резултати ФК Кортен 2012 – Балкан (Твърдица) 3:0 ОФК Твърдица – Спартак (Сливен) 8:1 Гранит (Сборище) – Tунджа – 2009 (Мечкарево) 3:1 Самуил (Самуилово) – Аполон (Сливен) 2:0 ОФК Котел – Стандарт (Шивачево) 3:0 Надежди (Сливен) – Балкан (Селиминово) 0:3 КЛАСИРАНЕ

Областно първенство – Сливен, III кръг, резултати и класиране

III кръг, резултати Надежди (Сливен) – ФК Кортен 2012 0:2 Балкан (Селиминово) – ОФК Котел 3:0 Стандарт (Шивачево) – Самуил (Самуилово) 0:2 Аполон (Сливен) – Гранит (Сборище) 3:0 Тунджа – 2009 (Мечкарево) – ОФК Твърдица 2:2 Спартак (Сливен) – Балкан (Твърдица) 1:2 КЛАСИРАНЕ