Верея II (Стара Загора) “отвя” Ураган-а

Отборът на Верея II (Стара Загора) разгроми днес със 7:0 отбора на Ураган (Бояджик) в отложена среща от XIV-ия кръг на Югоизточната трета лига. Успехът изкачи старозагорци на осмата позиция във временното класиране с актив от 23 точки, докато “ураганите” останаха на тринадесетата позиция. Двата отбора изиграха открит двубой, в който преобладаваха головите положения. Венцислав

Continue Reading →

9:3! Ураган (Бояджик) разгроми Раковски 2011 в уникален мач

Ураган (Бояджик) записа пореден впечатляващ успех през този сезон на Югоизточната В група. Днес “ураганите” разгромиха Раковски 2011 с 9:3 в среща от XXXIV-ия кръг. Победата изкачи отбора, воден от Добри Добрев, на четвъртата позиция в крайното класиране, а с отбелязаните попадения новаците в групата се превърнаха и в най-резултатния отбор през този сезон с

Ураган (Бояджик) прекърши Евроколеж в драма

Евроколеж (Пловдив) и Ураган (Бояджик) сътвориха истинско голово шоу. “Ураганите” записаха пореден успех на югоизток, след като се наложиха с 3:5 като гости в срещат от XXXIII-ия кръг. Таранът на Ураган Юлий Шекеров се отчете с хеттрик в срещата. Двубоят се изигра при непрестанен дъжд и започна по-добре за домакините. В 14-ата минута Сезгин Четин

Ураган (Бояджик) наниза осем на Черноморец насред Бургас

Ураган (Бояджик) разгроми с 2:8 като гост Черноморец (Бургас) в отложена среща от XXXI-ия кръг на Югоизточната В група. Николай Вълев и Мариян Чернаев се отчетоха с по три гола за убедителния успех на “ураганите”, които заемат петото място във временното класиране. Двубоят започна добре за “акулите”, които изненадаха своя противник с по-напориста игра. Момчетата

Ураган (Бояджик) надви ФК Димитровград за шести пореден успех

Ураган (Бояджик) записа шеста поредна победа в Югоизточната В група. Днес “ураганите” се наложиха с 2:0 над тима на ФК Димитровград и сериозно доближиха до четвъртата позиция в класирането, която е заемана именно от днешния им съперник. Срещата на стадиона в село Кабиле започна равностойно. Постепенно домакините заиграха по-активно. В 26-ата минута таранът Юли Шекеров

Ураган-ът отнесе ОФК Гигант (Съединение)

Ураган (Бояджик) записа нов убедителен успех в Югоизточната В група. Днес “ураганите” се наложиха с 5:0 над тима на ОФК Гигант (Съединение) в среща от XXX-ия кръг, а успехът изкачи отбора от Бояджик на петата позиция в класирането. Двубоят на стадиона в село Кабиле премина под инициативата на домакините. Николай Вълев откри резултата през първата

Ураган (Бояджик) пак громи, този път го отнесе Асеновец (Асеновград)

Ураган (Бояджик) записа нов убедителен резултат в Югоизточната В група. Вчера “ураганите” разгромиха Асеновец (Асеновград) с 6:1 в среща от XXVII-ия кръг. През изминалия уикенд пък отборът от село Бояджик разгроми с 0:5 като гост ОФК Сливен. Таранът Юли Шекеров затвърди добрата си форма с нови две попадения, а останалите голове бяха дело на Николай

Ураган (Бояджик) премина на пета през Сливен

Ураган (Бояджик) не срещна трудности и разгроми с 0:5 отбора на ОФК Сливен в среща от XXVI-ия кръг на Югоизточната В група. Загубата утежни още повече ситуацията в сливенския клуб, който остава на последното място със скромния актив от шест точки. “Ураганите” откриха резултата още в десетата минута след чудесно изпълнение на пряк свободен удар

“Розите” отмъкнаха трите точки от Ураган (Бояджик)

Розова долина (Казанлък) се наложи с 2:3 при визитата си на Ураган (Бояджик) в среща от XXV-ия кръг на Югоизточната В група. “Розите” губеха на полувремето, но с две попадения през втората част си тръгнаха с трите точки от стадиона в село Кабиле. “Ураганите” откриха резултата след точно изпълнена дузпа от Станимир Димитров. Малко по-късно

Ураган (Бояджик) препъна Загорец (Нова Загора)

Загорец (Нова Загора) и Ураган (Бояджик) завършиха наравно 1:1 в среща от XXIV-ия кръг на Югоизточната В група. Момчетата на Мирослав Миндев запазиха втората позиция в класирането си, въпреки загубата на точки. Двубоят започна вихрено, като гостите откриха резултата в 15-ата минута. Отговорът на домакините обаче не закъсня и само пет минути по-късно те възстановиха