Марица (Пловдив) тресна Загорец (Нова Загора)

Марица (Пловдив) затвърди добрата си форма през втория дял на шампионата на югоизток. Днес “жълто-сините” победиха с 2:0 отбора на Загорец (Нова Загора) в среща от XXXIII-ия кръг. Загубата на Загорец позволи на отбора на Розова долина (Казанлък) да се изкачи на втората позиция. Първото полувреме започна с надмощие на пловдивчани, а гостите отправиха първия

Continue Reading →

Загорец (Нова Загора) сломи Борислав за едно полувреме

Загорец (Нова Загора) записа лесен успех с 3:1 над Борислав (Първомай) в среща от XXXII-ия кръг на Югоизточната В група. Домакините решиха изхода на срещата още през първата част, с което запазиха втората си позиция във временното класиране. Новозагорци откриха резултата още в първата минута. Ивайло Петров се разписа за 1:0. В десетата минута Иван

Мирослав Миндев (пак) “изгоря” за една година

Дисциплинарната комисия при Зонален съвет на БФС – Пловдив проведе извънредното си заседание след междинния кръг в шампионатите на Югоизточната В група и А Областната група. Играещият наставник на Загорец (Нова Загора) Мирослав Миндев отнесе сурово наказание, след като в края на двубоя с ОФК Несебър налетя на главния рефер Владимир Недялков, за което получи

ОФК Несебър срази Загорец в дербито на междинния кръг

Лидерът ОФК Несебър записа домакински успех с 2:0 над Загорец (Нова Загора) в дерби-срещата от XXXI-ия кръг на Югоизточната В група. “Делфините” изковаха успеха си с попадения през втората част и по този начин увеличиха аванса си на върха на 18 точки. През първата част двата отбора демонстрираха равностоен футбол. Гостите от Нова Загора бяха

Мирослав Миндев донесе труден успех на Загорец над Раковски 2011

Загорец (Нова Загора) записа труден успех с 2:1 над Раковски 2011 в среща от XXX-ия кръг на Югоизточната В група. Играещият-наставник на новозагорци Мирослав Миндев реализира победното попадение, докато гостите завършиха срещата с десет души. Двубоят на Градския стадион в Нова Загора премина интересно. Домакините откриха резултата в 15-ата минута след гол на Иван Дянков.

Дузпа донесе успех на Загорец (Нова Загора) в Бургас

Загорец (Нова Загора) взе минимален успех с 0:1 при визитата си на Черноморец в Бургас. Двубоят от XXVII-ия кръг се изигра на I-ви помощен терен на стадион “Черноморец” и не предложи интригуващи моменти. Домакините разчитаха предимно на защитни действия, които сериозно затрудняваха отбора на Загорец. Гостите валдееха повече топката, но пък трудно създаваха чисти голови

Загорец (Нова Загора) срази ОФК Гигант (Съединение)

Загорец (Нова Загора) се наложи с 3:1 над ОФК Гигант (Съединение) в среща от XXVI-ия кръг на Югоизточната В група. Успехът позволи на възпитаниците на Мирослав Миндев да запазят втората позиция в класирането. Двата отбора изиграха отличен двубой на добре подготвения терен в Нова Загора. В 26-ата минута Ивайло Петров от състава на домакините комбинира

Загорец (Нова Загора) измъкна трите точки в Раднево

Загорец (Нова Загора) измъкна минимален успех с 0:1 при визитата си на Миньор в Раднево. Трите точки оставиха отбора на Мирослав Миндев на втората позиция във временното класиране. “Жълто-черните” пък записаха пореден неуспешен двубой през пролетта. Победното попадение за новозагорци падна в самото начало на двубоя. Хюсеин Филипов отправи мощен шут от границата на наказателното

Ураган (Бояджик) препъна Загорец (Нова Загора)

Загорец (Нова Загора) и Ураган (Бояджик) завършиха наравно 1:1 в среща от XXIV-ия кръг на Югоизточната В група. Момчетата на Мирослав Миндев запазиха втората позиция в класирането си, въпреки загубата на точки. Двубоят започна вихрено, като гостите откриха резултата в 15-ата минута. Отговорът на домакините обаче не закъсня и само пет минути по-късно те възстановиха

Загорец (Нова Загора) излъга Асеновец насред Асеновград

Загорец (Нова Загора) се наложи с 0:1 при визитата си на Асеновец в Асеновград. Двата отбора изиграха интересен двубой на стадион “Шипка”, като гостите от Нова Загора имаха по-чистите положения в двубоя. През първата част премина при териториално превъзходство на домакините. Асеновградчани бяха по-настойчивия отбо, докато гостите разчитаха на добре подреден дефанзивен вал и бързи